Menu

Kati Lukk – kutseline kinnisvaramaakler, kutse nr KKM190527

Kati omab pikaajalist töökogemust finantsvaldkonnas, samuti on olnud seotud konverentside ja ürituste korraldamise, turisminduse ning iluvaldkonnaga. Kinnisvarasse jôudis Kati 2017.aastal, mil alustas ka õpinguid Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri erialal. Tänaseks päevaks on omandatud kinnisvaramaakleri 5.taseme kutse. Kati on hea suhtlemisoskuse ja positiivse ellusuhtumisega inimene, kellele meeldib oma tööd teha pühendunult ja südamega. Kirg oma töö vastu on see, mis panebki silma särama ja annab motivatsiooni teinekord ka väga pikkasid tööpäevasid teha, kui olukord seda nõuab. Ta on sihikindel ja kohusetundlik ning alati valmis loominguliselt kõiki probleeme ja muresid lahendama.

E-mail: Kati@optimare.ee

Tel: +372 5140 145

Veronika Nikolenko-Saar – atesteeritud kinnisvaramaakler, atestaadi nr KMR 66155

Tal on pikaajaline kogemus kinnisvara valdkonnas ja ta peab seda oma lemmiktegevuseks! Teda saab kirjeldada kui maaklerit, kes viib kliendi huvidest lähtuvalt alati asja lõpuni. Veronika peab oma tugevuseks just oskust tasakaalustada kliendi võimeid ja soove. Teda motiveerib tugevalt  võimalus teha edukaid tehinguid, milles mõlemad pooled jäävad rahule ka hoolimata võimalikust huvide konfliktist. Aastate jooksul hakkas Veronika tähele panema, et enamik inimesi on ebaratsionaalsed, langetades kinnisvaraga seotud otsuseid. Neid juhivad sageli emotsioonid ja inimesed ei kaalu alati mõistlikult kõiki poolt- ja vastuargumente. Seetõttu on väga oluline, et selles küsimuses oleks neutraalne arvamus, neutraalne konsultant, kes toob õrnalt välja kõik võimalikud plussid ja miinused. Reeglina on kinnisvaratehingud tingitud erinevatest muudatustest kliendi elus ja mitte ainult meeldivatest, seetõttu peab maakler olema kliendiga piisavalt delikaatne ja igas olukorras lähtuma oma kliendi huvidest ja neid kaitsma!

 

E-mail: Veronika@optimare.ee

Tel: +372 5081 919

Kristina Kollin – Kinnisvara konsultant

Kristinal on 20-aastane kogemus klienditeeninduses. Tema jaoks on väga oluline, et töö saaks edukalt lõpule viidud ja võimalikult lühikese ajaga valmis. Ta kuuleb alati oma klienti ja on väga rõõmus, kui tema klient on rahul ja õnnelik. Tema professionaalne portfell sisaldab palju edukaid kinnisvara müügitehinguid eraklientidega ja on ka koostööd arendajatega olnud. Kristinal on läbitud palju huvitavaid kursusi, kus ta on selgeks õppinud müügikunsti nippe . Võite teda julgelt usaldada ja ta viib teie soovi teoks!

 

E-mail: Kristina@optimare.ee

Tel: +372 505 8696

Olga Andla – Kinnisvara konsultant

Veronika Vesterinen – Kinnisvara konsultant